error code: 522

DuyuruEğitim ve danışmanlık sektöründe Bursa'da hizmetlerle adından söz ettiren Marmara İSG, her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Personel Yöneticileri Derneği (PERYÖN) Yönetim Zirvesi'nde açtığı stant ile ilgi odağı oldu.

"Yönetmek Sanattır-Yaptıklarımız ve Yapamadıklarımız" ana temasıyla düzenlenen ve Türkiye'nin önde gelen yöneticilerinin davet edildiği PERYÖN'ün BTSO binasında gerçekleştirdiği ve çok sayıda katılımcının bir araya geldiği 5. Yönetim zirvesinde Marmara İSG'nin açtığı standa ilgi büyüktü.

Çalışma Bakanlığı'ndan aldıkları yetki ile İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı hükümleri çerçevesinde; iş güvenliği uzmanlıkları, işyeri hekimliği, yardımcı sağlık personeli istihdamı eğitimlerinin yanı sıra ilkyardım eğitim merkezinde verdikleri eğitimlerle de  çalışmalarını başarıyla sürdürdüklerini dile getiren Marmara İSG Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi İş Yeri Hekimi Dr.Tuncay GÜLEÇ, Bursa ilinde Bölge Çalışma Müdürlüğü'nün planlayarak uygulamaya koyduğu preslere yönelik denetimlerde, işverenlerden istenen pres operatörlerine uygulamalı iş güvenliği eğitimleri ve diğer iş güvenliği eğitimlerinin dışında yönetim sistemleri eğitimleri de verdiklerine dikkat çekti.

Güleç: "Zirve Verimli Geçti"

PERYÖN' ün bu yıl 5.'sini Bursa'da düzenlediği Yönetim Zirvesi'nde açtıkları standın son derece verimli geçtiğini söyleyen Dr.Tuncay Güleç, 5. Yönetim Zirvesi'nin gerek yöneticiler, gerekse firmalara birçok konuda katkı sağladığını ve firmalardan yoğun talep aldıklarının altını çizdi. Güleç, iş sağlığı ve güvenliği konusunda her geçen gün gelişme kaydettiklerini belirterek; "Marmara İSG uzman ve hekimleri olarak hizmet verdiğimiz işyerlerinde kaza oranlarımızın azaldığını görmek bizi çok mutlu ediyor ve haklı olarak çalışmalarımızdan gurur duymamıza sebep oluyor. Çözüm ortağı olarak hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlarımız ile sürekli iyileşen hedefler doğrultusunda Bursa'da daha geniş yelpazede faaliyetlerimize devam edeceğiz" dedi. 2012 yılında PERYÖN' ün İnsan Kaynakları Zirvesi ve Yönetim Zirvesi olmak üzere iki organizasyonuna katıldıklarını belirten Tuncay Güleç bundan sonra da PERYÖN'ün organizasyonunu yapacağı tüm etkinliklere katılacaklarını, Zirve'nin Bursa iş dünyası ve sektörleri adına son derece önemli olduğunu belirterek organizasyonda emeği geçen ve organizasyona katılan herkese teşekkür etti.